2019 - 2020
 

ABIZENAK ETA IZENA
APELLIDOS Y NOMBRE

ABIZENAK ETA IZENA
APELLIDOS Y NOMBRE

Familiekin egoteko ordua
Hora de atención a familias

TITULARRAK
TITULARES

ORDEZKOAK
SUSTITUTOS/AS

Eguna
Día

Ordua
Hora

Alonso González, Aitor

 

Asteazkena / Miércoles

9:25-10:20

Ansede Hermida, Verónica

 

Asteartea / Martes

10:20-11:15

Arretxe Ortiz de Urbina, Itsaso

 

Osteguna / Jueves

10:20-11:15

Ayarza Ballester, Patxi

 

Asteartea / Martes

9:25-10:20

Barayazarra Celaya, Joana

 

Asteartea / Martes

9:25-10:20

Bilbao Alejandre, Ainhoa

 

Ostirala / Viernes

10:20-11:15

Cabrera Ucero, Alicia

 

Ostirala / Viernes

12:40-13:35

Castaño Vicandi, Miren June

 

Asteazkena / Miércoles

11:45-12:40

Del Cura Pérez, Alfredo

 

Asteartea / Martes

11:45-12:40

Dudagoitia Otaolea, Roberto

 

Asteazkena / Miércoles

11:45-12:40

Enfedaque Betanzos, Julián

 

Asteartea / Martes

11:45-12:40

Fernández Porres, Isabel

 

Ostirala / Viernes

11:45-12:40

Garay Aguirre, Naiara

Jaureguizar Lasagabaster, Aitziber

Asteazkena / Miércoles

9:25-10:20

García Serrano, Mª Teresa

 

Astelehena / Lunes

13:35-14:30

Gisasola Atxabal, Oihane

 

Asteazkena / Miércoles

9:25-10:20

Goitia Gabiola, Itziar

 

Osteguna / Jueves

9:25-10:20

González Calvo, Mª Teresa

 

Ostirala / Viernes

12:40-13:35

González González, Mª José

 

Asteazkena / Miércoles

11:45-12:40

Guaza Astobiza, Ander

 

Astelehena / Lunes

9:25-10:20

Irazuegui Ortiz, Miren Karmele

Prado Gutiérrez, Paula

Ostirala / Viernes

10:20-11:15

Jauregizar Ajuriagogeascoa, Saioa

Etxegarai Aldamiz-Etxebarria, Kaitana

Asteartea / Martes

9:25-10:20

Jorge Álvarez, Juan Antonio

Goicuria Cuartango, Aitziber

Asteartea / Martes

10:20-11:15

Mimentza Espizua, Mikel

Rejón Andrés, Rubén

Osteguna / Jueves

10:20-11:15

Monreal Pinillos, Xabier

 

Osteguna / Jueves

11:45-12:40

Morentín Fresco, Zigor

 

Asteazkena / Miércoles

11:45-12:40

Navas Martínez, Asterio

 

Asteartea / Martes

9:25-10:20

Núñez Zabaleta, Unai

 

Osteguna / Jueves

13:35-14:30

Oribe Sobera, Milagros

 

Astelehena / Lunes

12:40-13:35

Palacios Ruiz, Mª Jesús

 

Asteazkena / Miércoles

12:40-13:35

Pérez Miguel, Hasier

 

Asteartea / Martes

10:20-11:15

Rodríguez León, Janire

 

Asteartea / Martes

8:30-9:30

Serrano Barrigón, Mª Ángeles

Peroneille Serna, Aitziber

Asteartea / Martes

9:25-10:20

Ugarte Orue, Itziar

 

Asteartea / Martes

12:40-13:35

Ulayar García, Jesús

 

Asteazkena / Miércoles

11:45-12:40

Vega Fernández, Ion

 

Osteguna / Jueves

12:40-13:35

Vidal Turrado, Susana

Cabezas Cagigas, Begoña

Astelehena / Lunes

13:35-14:30

Villegas Rodríguez, Mª Pilar

 

Osteguna / Jueves

12:40-13:35

Zobaran Ochoa de Eguileor, Christian

 

Asteartea / Martes

12:40-13:35