2019 - 2020
 

LISTA NOMINAL MIEMBROS O.M.R.

OOG-REN PARTAIDEEN ZERRENDA

 

APELLIDOS Y NOMBRE

ABIZENAK ETA IZENA

CARGO Y/O REPRESENTANTE

KARGUA ETA/EDO ORDEZKARIA

Navas Martínez, Asterio

DIRECTOR / ZUZENDARIA

Dudagoitia Otaolea, Roberto

SECRETARIO / IDAZKARIA

Enfedaque Betanzos, Julián

JEFE DE ESTUDIOS / IKASKETA BURUA

Díez Sainz, Alberto

REP. MUNICIPAL / UDAL ORDEZKARIA

Verdejo Gutiérrez, Mª Victoria

REP. P.N.D. / PEI ORDEZKARIA

Ayarza Ballester, Patxi

REP. PROFESORADO / IRAKASLERI ORDEZKARIA

Bilbao Alejandre, Ainhoa

                                                            

Cabezas Cagigas, Begoña

                                                            

Del Cura Pérez, Alfredo

                                                            

Irazuegui Ortiz, Miren Karmele

                                                            

Jaureguizar Lasagabaster, Aitziber

                                                            

Morentín Fresco, Zigor

                                                            

Oribe Sobera, Milagros

                                                            

Ulayar García, Jesús

                                                            

Villegas Rodríguez, Mª Pilar

                                                            

Moreno Moreno, Asier

REP. ALUMNADO / IKASLERI ORDEZKARIA

Salvador Rodríguez, Nerea

                                         

Sánchez Prados, Aritz

                                                        

Ulloa Romero, Artea

                                                        

Villate Momeñe, Iker

                                                        

Hernández Vivanco, Miren

REP. FAMILIAS / FAMILI ORDEZKARIA

Laureiro Gutiérrez, Mª Victoria

                                                

López Álvarez, Mª Teresa

                                                

Rabanal Sierra, Edurne

                                                

Ruiz Ortega, Miren Itziar

                                                

Ruiz Soler, Patricia

                                                

Sáez Sancha, Mª Mar

                                                

 

 

 

REPRESENTANTES ALUMNADO

IKASLE - ORDEZKARIAK

 

APELLIDOS Y NOMBRE

ABIZENAK ETA IZENA

GRUPO

TALDEA

Moreno Moreno, Asier

Batx. 2. - 2º Bach. - E

Salvador Rodríguez, Nerea

Batx. 2. - 2º Bach. - D

Sánchez Prados, Aritz

Batx. 2. - 2º Bach. - D

Ulloa Romero, Artea

Batx. 2. - 2º Bach. - E

Villate Momeñe, Iker

Batx. 1. - 1º Bach. - E

 

 

 

REPRESENTANTES FAMILIAS

FAMILIA - ORDEZKARIAK

 

APELLIDOS Y NOMBRE

ABIZENAK ETA IZENA

PROFESOR

IKASLEA

GRUPO

TALDEA

Hernández Vivanco, Miren

Baciero Hernández, Aitor

Batx. 1. - 1º Bach. - D

Laureiro Gutiérrez, Mª Victoria

Lobato Laureiro, Oier

DBH 2. - 2º E.S.O. – E

López Álvarez, Mª Teresa

Larrinaga López, Estibaliz

Batx. 1. - 1º Bach. - D

Rabanal Sierra, Edurne

Berasaluce Rabanal, Ekaitz

DBH 2. - 2º E.S.O. - D

Ruiz Ortega, Miren Itziar

Urrutia Ruiz, Mikel

Batx. 2. - 2º Bach. - D

Ruiz Soler, Patricia

González Ruiz, Alba

Batx. 1. - 1º Bach. - E

Sáez Sancha, Mª Mar

De Alba Sáez, Peio

DBH 2. - 2º E.S.O. - D

De Alba Sáez, Aitor

Batx. 2. - 2º Bach. – D